Regno delle Due Sicilie

Aktualności:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: TABLICA INFORMACYJNA  (Przeczytany 1737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakub VII

  • Król Szkotów
  • Król
  • *****
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vive l'Ecoss
    • 49929444
    • Zobacz profil
    • Królestwo Szkocji
TABLICA INFORMACYJNA
« dnia: Kwiecień 09, 2015, 20:14:48 »

LAVAGNA
TABLICA INFORMACYJNA

NOTE!

Drodzy mieszkańcy Królestwa Obojga Sycylii. Ostatnimi tygodniami nie było mnie w kraju, co nie oznacza że mam zamiar złożyć koronę. Przez te dni formalną pieczę sprawowała moja siostra księżniczka Enrichetta Gianna Bourbon, która zgodnie z Ordonansem Królewskim jest koregentem czyli współwładcą na czas mojej nieobecności. Przez te tygodnie obserwowałem przebieg we królestwie. Dotąd było spokojnie oby tak dalej. Po za tym, gdy wróciłem z urlopu, zainicjowałem powstanie tablicy informacyjnej m.in. o porządku obrad zgromadzenia narodowego itp.

Zapraszam do zaglądania na tablicę bo warto.

(-) Jego Królewska Mość Jakub VII
Z łaski Bożej Król Szkotów, Książę Man, Lord Hebrydów,
Królewski Zwierzchnik Sł Zbrojnych, etc., etc., etc.,
Książę Francji, książę Langwedocji, Kardynał Świecki







Offline Jakub VII

  • Król Szkotów
  • Król
  • *****
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vive l'Ecoss
    • 49929444
    • Zobacz profil
    • Królestwo Szkocji
Odp: TABLICA INFORMACYJNA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2015, 16:32:32 »
Dnia 17 kwietnia Roku Pańskiego 2015 odbędzie się posiedzenie Rady Wojennej ws. m.in.:
  • przekształcenia Królestwa Obojga Sycylii w Zjednoczone Królestwo Włoch
  • przeprowadzenie operacji - "Jedne Włochy"

Obowiązkowe stawiennictwo:
  • Consigliere Królestwa Obojga Sycylii  - jako odpowiadająca za politykę zagraniczną
  • Ministra Administracji i Federalizacji - jako odpowiadająca za wysyłanie wezwań do wojska
  • Ministra Spraw Cywilnych i Wojskowych - jako odpowiadająca za Sztab Generalny w randze generała armii oraz dowódcę sił zbrojnych na wypadek wojny

P.S.
To nie żart. To są poważne słowa proszę się stawić(17.04.2015 godz. 17:00 rozpocznie się posiedzenie. Zakończy się 19.04.2015 godz.17:00)
(-) Jego Królewska Mość Jakub VII
Z łaski Bożej Król Szkotów, Książę Man, Lord Hebrydów,
Królewski Zwierzchnik Sł Zbrojnych, etc., etc., etc.,
Książę Francji, książę Langwedocji, Kardynał Świecki







Offline Jakub VII

  • Król Szkotów
  • Król
  • *****
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vive l'Ecoss
    • 49929444
    • Zobacz profil
    • Królestwo Szkocji
Odp: TABLICA INFORMACYJNA
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2015, 21:13:44 »
UWAGA !!!


Jego Królewska Mość Francesco III zakończył operacje - "Jedne Włochy". Obywatele przejęli władzę w północnych prowincjach od granicy sycylijskiej. Kulminacją tego przedsięwzięcia będzie koronacja króla Francesco III jako Francesco I w Bazylice Najświętszej Maryi Panny powyżej Minerwy w Rzymie. Nowa nazwa dynastii to Sabaudzka. Nowa nazwa jest kontynuacją poprzedniej ale w realiach włoskich.

Ustalono nową tytuł króla:

JKM Francesco I z Bożej łaski i woli ludu Król Zjednoczonych Włoch, Król Obojga Sycylii, Lombardii, Wenecji, Wielki Książę Toskanii, Dziedziczny Książę Parmy i Piacenzy, Książę Lukki, Modeny, Reggio, Książę - Kardynał Francji, Książę Langwedocji, Marszałek i Najwyższy Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Obrońca Ludu etc., etc, etc.

O to herb państwowy i dynastii:

(-) Jego Królewska Mość Jakub VII
Z łaski Bożej Król Szkotów, Książę Man, Lord Hebrydów,
Królewski Zwierzchnik Sł Zbrojnych, etc., etc., etc.,
Książę Francji, książę Langwedocji, Kardynał Świecki







Offline Jakub VII

  • Król Szkotów
  • Król
  • *****
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Vive l'Ecoss
    • 49929444
    • Zobacz profil
    • Królestwo Szkocji
Odp: TABLICA INFORMACYJNA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2015, 18:17:11 »
OGŁOSZENIE !!!

Kancelaria Jego Najwierniejszej Mości Francesco III ogłasza iż dnia 13 czerwca Roku Pańskiego 2015 ogłasza I Posiedzenie Królewskiej Rady Nadzwyczajnej ws. Dnia Niepodległości.

Osoby, które mają obowiązek stawiennictwa na posiedzeniu:

  • Jego Najwierniejsza Mość Francesco III - Król Obojga Sycylii
  • Jego Królewska Mość Carolina - Księżna Kalabrii i Toskanii, Następczyni Tronu Sycylijskiego
  • Jego Mość Rodrigo Aloiso Bertrand - Kardynał Kościoła Awiniońskiego, Consigliere Rady Ministerialnej
  • Jego Królewska Wysokość Enrichetta Gianna Burbon - Minister Aministracji i Federalizacji, Księżna Wenecji
  • Jego Mość Szymon Uchastok - Minister Spraw Cywilnych i Wojskowych
  • Jego Mość Giacomo Pietro del Bertrand - Minister Kultury i Sztuki, Dyrektor Galerii Narodowej
  • Jego Eminencja Ottavio Tieri - Kardynał Kościoła Awiniońskiego, Prymas Obojga Sycylii

Jako iż w Kościele Awiniońskim abdykował Patriarcha Klemens IX oraz odbędzie się konklawe, możliwe iż na posiedzeniu nie będzie kard.Bernarda i kard.Tieri lub któryś do tego czasu zostanie nową głową Kościoła. To w tym przypadku skład KRN zmniejszy się na posiedzeniu. Co nie znaczy o nie odbyciu się posiedzenia.
(-) Jego Królewska Mość Jakub VII
Z łaski Bożej Król Szkotów, Książę Man, Lord Hebrydów,
Królewski Zwierzchnik Sł Zbrojnych, etc., etc., etc.,
Książę Francji, książę Langwedocji, Kardynał Świecki







 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
skyblockpro gangptr mylittlepets polskiserverrpg jin